WALKA Z PODRÓBKAMI

Polityka walki z podróbkami.


Z powodu popularności i popytu na produkty Macadamia Natural Oil, przykrym lecz nieunikniony zjawiskiem jest podrabianie naszych produktów.


Macadamia Natural Oil jest świadoma tego procederu i chciałaby bardzo jasno i stanowczo podkreślić, że jest mocno zaangażowana w walkę z podrabianiem naszych produktów i wspieranie branży profesjonalnych salonów. ?

Na przestrzeni całego okresu naszej działalności wprowadzamy środki zapobiegawcze, takie jak np. nasz niedawno wdrożony system śledzenia numeru identyfikacyjnego (nazwany MacID™), by zlokalizować źródła tej rosnącej plagi. 

Wasza pomoc jest dla nas również niezwykle przydatna. Oto kilka sposobów, w jaki nasi klienci mogą wspomóc nas w naszych wysiłkach na rzecz walki przeciwko podróbkom:


1) Unikaj zakupu jakichkolwiek produktów Macadamia Natural Oil od nieautoryzowanych sprzedawców. Nieautoryzowanych sprzedawców obejmują między innymi: drogerie, apteki, serwisy aukcyjne, outlety lub inne sklepy, które nie są autoryzowanym salonem fryzjerskim, profesjonalnym zakładem kosmetycznym lub autoryzowanym sprzedawcą internetowym.

2) Jeśli zauważysz, że produkty Macadamia Natural Oil są sprzedawane w jednym z powyższych nieautoryzowanych punktów sprzedaży detalicznej, lub masz podejrzenia, iż zakupiłeś nieoryginalny produkt, prosimy o kontakt pod adresem
e-mail: info@cscom.pl

Podane przez Ciebie informacje pozostaną w pełni poufne i pomogą nam w naszych nieustających staraniach w zlokalizowaniu źródła pochodzenia nieoryginalnych produktów i zaprzestania tego procederu.

Produkty Macadamia Natural Oil są objęte gwarancją jakości, tylko przy zakupie od autoryzowanych profesjonalnych salonów i zakładów kosmetycznych oraz licencjonowanych sprzedawców internetowych, których lista dostępne jest na naszych stronach Należy pamiętać, że podrobione produkty mogą być rozcieńczone, przeterminowane, nie posiadać odpowiednich właściwości, a nawet zagrażać życiu i zdrowiu.


Dziękujemy za Wasze wsparcie i doceniamy wszelką pomoc jaką nam oferujecie. Obiecujemy nadal koncentrować naszą energię nie tylko na zwalczaniu problemu nieoryginalnych produktów, ale co ważniejsze, na dostarczaniu najwyższej jakości i najbardziej efektywnych rozwiązań dla Waszych potrzeb pielęgnacji włosów.

Z poważaniem

MacadamiaHairPL

NEWSLETTER