"AUTORYTET W DZIEDZINIE OLEJÓW DO WŁOSÓW"

 

Macadamia Natural Oil została założona w roku 2009 oferując kolekcję produktów do regeneracji włosów, które zawierają odżywcze oleje z orzechów makadamii. Marka została światowym liderem w dziedzinie profesjonalnej pielęgnacji włosów, z dystrybucją w najznakomitszych salonach fryzjerskich w ponad 77 krajach na świecie. 

Pod koniec roku 2014 Macadamia Natural Oil przekształciła się w Macadamia Professional — markę łączącą doświadczenie i efektywność Macadamia Natural Oil, odzwierciedlające się w nowej linii produktów do każdego rodzaju włosów.

Nowa Macadamia Professional spełnia oczekiwania luksusowych salonów fryzjersko - kosmetycznych i oferuje nowe, innowacyjne produkty, skierowane zarówno do stylisty, jak i do konsumenta.

Produkty Macadamia Professional łączą w sobie lekkie i bogate w składniki odżywcze właściwości orzechów makadamii i olejku arganowego by ożywić nawet najbardziej problematyczne włosy , odżywiając je od nasady po same końce uzyskując efekt zdrowych i pięknych włosów niewielkim wysiłkiem.  

Produkty Macadamia Professional łączą w sobie lekkie i bogate w składniki odżywcze właściwości orzechów makadamii i olejku arganowego by ożywić nawet najbardziej problematyczne włosy, odżywiając je od nasady po same końce uzyskując efekt zdrowych i pięknych włosów niewielkim wysiłkiem.

Macadamia Pro Oil Complex to unikalna mieszkanka oleju arganowego i z orzechów makadamii, zawarta w naszych produktach, jest bogata w kwasy tłuszczowe Omega-7, 5, 3 oraz 9, która głęboko, acz nie obciążając fryzury, odżywia i regeneruje włosy od samych cebulek aż po końce.

Naszą misją, a zarazem pasją  jest uwolnienie ludzi od ciężaru problemów z włosami  - zniszczonymi, suchymi, kręconymi , pozbawionymi blasku, czy po prostu trudnymi w oswojeniu.

Rozumiemy kobiety borykające się z codziennymi problemami z włosami  i postawiliśmy sobie za cel by dostarczać radość z posiadania zdrowszych, łatwiejszych w uczesaniu włosów, które będą codzienną przyjemnością, a nie rutyną.

Olejek  z orzechów makadamii - jak to działa?

Niezwykle lekka i unikalna kompozycja olejków makadamii tworzy  niesamowite podobieństwo i zgodność z sebum  - naturalnym olejkiem,  który produkuje  skóra naszej głowy.

To unikalne podobieństwo pozwala olejkowi niezwykle efektywnie wnikać we włosy i skórę głowy, wchłaniając się i penetrując w zadziwiającym tempie. Dzięki swoim właściwościom przywraca włosom zdrowie, miękkość i połysk chroniąc zarazem przed chemikaliami, promieniami słońca i uszkodzeniami.

Olejek z nasion drzewa arganowego - jak to działa?

Olejek arganowy jest wyjątkowo bogaty w naturalną witaminę E, kwasy Omega 9, olejek lniany i kwasy tłuszczowe nienasycone . Ten wyjątkowy skład nadaje marokańskim kobietom efektu mocnych, gęstych i błyszczących włosów – od wieków obiektu zazdrości kobiet z innych krajów.

Olejek arganowy jest jednym z najcenniejszych i najbogatszych emolientów (nawilżaczy) na Ziemi , odmładza włosy od nasady po same końce, zwiększając ich wytrzymałość, elastyczność i poprawiając ogólny stan zdrowia.

Linia Macadamia Professional została stworzona specjalnie , aby pomóc tym, którzy borykają się z problematycznymi włosami. Jeśli czujesz, że Twoje włosy przejawiają jeden lub więcej z następujących problemów , nasze produkty okażą się niezastąpionym dodatkiem do Twoich codziennych zabiegów pielęgnacyjnych:

  • zniszczone (przez koloryzacje/dekoloryzacje, wiatr, słońce)
  • kręcące się
  • suche po koloryzacji, prostowaniu, trwałej ondulacji
  • trudne do układania
  • splątane
  • nudne, bez życia
  • łamiące się, pozbawione miękkości i nieprzyjemne w dotyku
  • nieoswojone

 

 

 

 

wm_o_mac.jpgnm_o_mac.jpgur_o_mac.jpg

NEWSLETTER