PRODUKTY

pielegnacja.jpg

MACADAMIA CLASSIC

Ekskluzywna seria  produktów które leczą , odżywiają , nadają młodości i ożywiają nawet najbardziej problematyczne  włosy w zaledwie chwilę - linia Macadamia Care łączy unikalne właściwości olejku z orzechów Makadamii oraz niezwykle rzadkich olejków z nasion drzewa arganowego z najbardziej odżywczymi substancjami pochodzenia roślinnego  tworząc najlepsze rozwiązanie w codziennej pielęgnacji.

 

stylizacja.jpg

STYLIZACJA

Seria produktów do stylizacji, których wspólnym celem jest oswojenie i kontrola nad problematycznymi  włosami , linia Macadamia Natural Oil’s Styling rozplątuje , układa , wygładza i nadaje blasku, przekształcając walkę z niesfornymi włosami w błogie doznania.

 

akcesoria.jpg

AKCESORIA

Dla doskonałych rezultatów warto zaopatrzyć się w akcesoria zaprojektowane z myślą o rozwiązywaniu problemów z włosami. Nasze nasączone olejkiem szczotki i grzebienie są doskonałym uzupełnieniem produktów do pielęgnacji Macadamia Care.

 

zestawy.jpg

ZESTAWY

Opis do zestawów

 

2013-11-08flawless.jpg

FLAWLESS

Odżywka, która podczas jednej aplikacji – jednoczeœnie oczyszcza i odżywia włosy! Dzięki rewolucyjnej formule FLAWLESS, możemy jednoczeœnie usunąć zanieczyszczenia z włosów, wzmocnić je i wygładzić. Dodatkowo odżywka FLAWLESS zwiększa objętoœć włosów, ułatwia rozczesywanie i chroni przed promieniowaniem UV. Nie zawiera sulfatów i parabenów.

 

NEWSLETTER